SGE-225-2-3250 05000C
5S-SGE-225-2-3250 05000C
SGE-225-2-3250 05000C
SGE-225-2-3250 05000C SFTY EDGE
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated